Ana Sayfa : HALK İÇİN : Sağlıklı Yaşam : Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz internet sitesi ve içinde düzenlenmiş olan tüm içerikler (metin, resim, animasyon, video) Kardiyovasküler Akademi Derneği'ne aittir. Bu sitenin herhangi bir sayfasını ziyaret etmekle, aşağıda belirtilen ve yasal düzenlemelerle getirilen bütün koşulları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Kardiyovasküler Akademi Derneği, bu sitede yer alan bütün bilgi ve hizmetleri önceden herhangi bir ihbarda bulunmaksızın her zaman değiştirme, sunumdan kaldırma veya düzeltme hakkına sahiptir.

Bu sitenin kullanımı sırasında doğabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, virüs bulaşması, sistem arızası vs. sebepler sonucunda doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkan zarar ve/veya ziyandan Kardiyovasküler Akademi Derneği hiçbir surette sorumlu tutulamaz. Tüm sorumluluk siteyi ziyaret eden ziyaretçiye aittir.

Gerek bu internet sitesinden bağlantı (link) verilen sitelerdeki, gerekse diğer internet sitelerine bağlantılar neticesinde uğranılabilecek tüm zarar ve hasar kullanıcıya aittir.

Kardiyovasküler Akademi Derneği herhangi bir kötü veya kötüye kullanım halinde ziyaretçiye vermiş olduğu tüm hakları önceden haber vermeksizin derhal iptal edebilir ve yasal yollara başvurabilir. Bu hakkın kullanılmaması sonradan kullanılmayacağı anlamına gelmez.

Yukarıda açıkça belirtilenlerin dışındaki unsurlardan  web sayasında yer alan herhangi bir şey Kardiyovasküler Akademi Derneği'nin izni olmadan çoğaltılamaz, kopyalanamaz ve/veya başka bir yere taşınamaz.

KARDİYOVASKÜLER AKADEMİ KULÜBÜ
Ad Soyad
E-posta
Telefon
Mesaj

   

© 2016 Kardiyovasküler Akademi Derneği. Tüm Hakları Saklıdır
 LookUs & Online Makale