Ana Sayfa : ÇALIŞMA GRUPLARI : GENÇ AKADEMİ : Çalışmalar

Çalışmalar

  1. The AWAReness, EFficacy, SAfety and Time in Therapeutic Range of WarfarIN in TuRkish Population: WARFARIN-TR  (Tamamlandı, Yayınlandı)
  2. Demographics, treatment and outcome of acute coronary syndromes in aegean region of of Turkey: Aegean-ACS (Tamamlandı)
  3. Drug adherence in patients taking new oral anticoagulation therapy in Turkey: NOAC-TR  (Tamamlandı, clinicaltrials.gov - NCT02480920
  4.  Patient Journey in Hospital with Heart Failure in Turkish Population: Journey HF-TR (Tamamalndı, clinicaltrials.gov - NCT02487056)
  5.  Türkiye’de sağlıklı Gönüllü Bireylerde Normal Ekokardiyografi Parametreleri: EKO-TR (Devam etmektedir) 
  6.  Türkiye'de Kardiyovaküler Hastalığı Olanlarda Cinsel Aktivitenin Değerlendirmesi: EROS-TR (Devam etmektedir) 
  7. Türkiye'de Akut STEMI ile Başvuran ve Trombolitik Strateji olarak TNK Tedavisi Uygulanan Olgularda Total İskemik Zaman Ölçütleri ve Alt Bileşenlerinin, Sistem Performansına İlişkin Ölçütlerin, Tedavi Etkinliğinin ve Güvenliliğinin Değerlendirildiği Ulusal, Prospektif, Çok Merkezli, Gözlemsel Kayıt Çalışması: TAMI-TR (Etik Kurul Onayı adındı. Sağlık Bakanlığının onayı bekleniyor)   
  8. Türk Popülasyonunda Kardiyoloji Polikliniklerine Başvuran Hastalarının Kardiyovasküler Risk Skoru, Farkındalığı ve Tedavileri: CVscoreTR (Etik Kurul başvurusu aşamasındadır)   
KARDİYOVASKÜLER AKADEMİ KULÜBÜ
Ad Soyad
E-posta
Telefon
Mesaj

   

© 2016 Kardiyovasküler Akademi Derneği. Tüm Hakları Saklıdır
 LookUs & Online Makale